Zagovori diplom

kandidat/ka: Janc Anja
program: Multimedijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 18.10.2017 ob 15:00 uri
naslov: Kratki igrani film »Čas, da ti rečem adijo«
mentor/ica: dr. Srečko Zakrajšek, somentor: Janez Pirc
komisija: doc. dr. Mitja Reichenberg, Lavoslava Benčić, mag. mup.


kandidat/ka: Ivartnik Luka
program: Multimedijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 18.10.2017 ob 14:00 uri
naslov: Produkcija štirih pesmi, predelanih v tri žanre
mentor/ica: doc. dr. Mitja Reichenberg
komisija: Lavoslava Benčić, mag. mup., Sonja Javornik


kandidat/ka: Jurkovič Mark
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 18.10.2017 ob 13:00 uri
naslov: Produkcija avtorske elektronske glasbe z vocoderjem
mentor/ica: doc. dr. Mitja Reichenberg
komisija: Sonja Javornik, Lavoslava Benčič, mag. mup.


kandidat/ka: Ocepek Aleks
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 18.10.2017 ob 12:15 uri
naslov: Televizijska oddaja »Trešing«
mentor/ica: Sonja Javornik, somentor: Miha Zakrajšek
komisija: Marko Peršin, Lavoslava Benčić, mag. mup.


kandidat/ka: Fidler Žiga
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 18.10.2017 ob 11:30 uri
naslov: Televizijska oddaja »HITRE TAČKE«
mentor/ica: Sonja Javornik, somentor: Miha Zakrajšek
komisija: Lavoslava Benčić, mag. mup., Marko Peršin


kandidat/ka: Sešel Tilen
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 18.10.2017 ob 10:45 uri
naslov: Televizijska oddaja - »Bi si upal?«
mentor/ica: Sonja Javornik, somentor: Miha Zakrajšek
komisija: Marko Peršin, Lavoslava Benčić, mag. mup.


kandidat/ka: Vrtovec Tim
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 18.10.2017 ob 10:00 uri
naslov: Televizijska oddaja Urbani športi - Parkour
mentor/ica: Sonja Javornik, somentor: Miha Zakrajšek
komisija: Lavoslava Benčić, mag. mup., Marko Peršin


kandidat/ka: Habjanič Mateja
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 18.10.2017 ob 09:00 uri
naslov: 3D animacija »die Zeitlosen Gesichter«
mentor/ica: dr. Srečko Zakrajšek, somentor: Istok Jan Simončič
komisija: Marko Peršin, Lavoslava Benčić, mag. mup.


kandidat/ka: Šošterič Špela
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 18.10.2017 ob 08:15 uri
naslov: Priročnik Overwatch
mentor/ica: Veronika Saje
komisija: Lavoslava Benčić, mag. mup., Miha Maček


kandidat/ka: Petan Darko
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 29.9.2017 ob 10:45 uri
naslov: Televizijska oddaja »NAŠI KOSMATINCI«
mentor/ica: Sonja Javornik, somentor: Miha Zakrajšek
komisija: Marko Peršin, Lavoslava Benčić, mag. mup.