Zagovori diplom

kandidat/ka: Steblovnik Jaka
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 17.4.2018 ob 11:00 uri
naslov: SPLETNA ODDAJA "GASILCI NA SLOVENSKEM"
mentor/ica: Srečo Zakrajšek
komisija: Nejc Zakrajšek, Srečo Zakrajšek, Marko Peršin


kandidat/ka: Štigl Luka
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 17.4.2018 ob 11:00 uri
naslov: ORGANIZACIJA PREDPRODUKCIJE SPLETNE SERIJE TRUPLO
mentor/ica: Srečo Zakrajšek
komisija: Nejc Zakrajšek, Srečo Zakrajšek, Marko Peršin


kandidat/ka: Raičević Sanja
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 17.4.2018 ob 11:00 uri
naslov: ORGANIZACIJA PREDPRODUKCIJE SPLETNE SERIJE TRUPLO
mentor/ica: Srečo Zakrajšek
komisija: Nejc Zakrajšek, Srečo Zakrajšek, Marko Peršin


kandidat/ka: Juhart Žan
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 17.4.2018 ob 11:00 uri
naslov: IZDELAVA PORTFOLIA - ŽAN JUHART
mentor/ica: Veronika Saje
komisija: Nejc Zakrajšek, Srečo Zakrajšek, Marko Peršin


kandidat/ka: Alukić Dajana
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 17.4.2018 ob 11:00 uri
naslov: SERIJA PLAKATOV ZA SPLETNO TRGOVINO
mentor/ica: Veronika Saje
komisija: Nejc Zakrajšek, Srečo Zakrajšek, Marko Peršin


kandidat/ka: Uljančič Marija
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 17.4.2018 ob 10:00 uri
naslov: SERIJA PLAKATOV - JEZERA SLOVENIJE
mentor/ica: Veronika Saje
komisija: Nejc Zakrajšek, Srečo Zakrajšek, Marko Peršin


kandidat/ka: Pinter Marcel
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 17.4.2018 ob 10:00 uri
naslov: 12-LISTNI STENSKI UMETNIŠKI KOLEDAR
mentor/ica: Veronika Saje
komisija: Nejc Zakrajšek, Srečo Zakrajšek, Marko Peršin


kandidat/ka: Jug Janja
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 17.4.2018 ob 10:00 uri
naslov: Organizacija izdelave treh plakatov za poklic orodjarja
mentor/ica: Srečo Zakrajšek
komisija: Nejc Zakrajšek, Srečo Zakrajšek, Marko Peršin


kandidat/ka: Čuk Tadej
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 17.4.2018 ob 10:00 uri
naslov: ORGANIZACIJA POSNETKOV ZA PROSLAVO O PRIKLJUČITVI PRIMORSKE V POSTOJNI
mentor/ica: Srečo Zakrajšek
komisija: Nejc Zakrajšek, Srečo Zakrajšek, Marko Peršin


kandidat/ka: Lavrih Dominik
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 17.4.2018 ob 10:00 uri
naslov: ORGANIZACIJA SNEMANJA REKLAMNEGA VIDEA ZA PODJETJE MEDIAFOL
mentor/ica: Srečo Zakrajšek
komisija: Nejc Zakrajšek, Srečo Zakrajšek, Marko Peršin