Zagovori diplom

kandidat/ka: Miha Matjašič
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 26.6.2017 ob 21:30 uri
naslov: Prenova celostne grafične podobe na primeru Veterinarske bolnice Ptuj
mentor/ica: Veronika Saje
komisija: Miha Maček, Lavoslava Benčić


kandidat/ka: Špoljarić Manca
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 26.6.2017 ob 20:45 uri
naslov: Rokovnik ´PLANER 2016´
mentor/ica: Veronika Saje
komisija: Miha Maček, Lavoslava Benčić


kandidat/ka: Kos Katja
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 26.6.2017 ob 20:00 uri
naslov: Priročnik celostne grafične podobe Studia lepote Nives
mentor/ica: Veronika Saje
komisija: Miha Maček, Lavoslava Benčić


kandidat/ka: Fabjan Ana
program: Multimedijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 26.6.2017 ob 19:00 uri
naslov: Oblikovanje grafične predloge in zaščitnega znaka spletnega portala Zakonodajni monitor
mentor/ica: Veronika Saje
komisija: Lavoslava Benčić, Miha Maček


kandidat/ka: Pribošič Urška
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 26.6.2017 ob 18:15 uri
naslov: Urska portfolio
mentor/ica: Veronika Saje
komisija: Andrej Kamnik, mag., Miha Maček


kandidat/ka: Oražem Jan
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 26.6.2017 ob 17:30 uri
naslov: Predstavitev osebnega portofolia v virtualni resničnosti
mentor/ica: dr. Srečko Zakrajšek, somentor: Istok Jan Simončič
komisija: Andrej Kamnik, mag, Lavoslava Benčić


kandidat/ka: Znoj Gašper
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 26.6.2017 ob 16:45 uri
naslov: 3D modeli in animacije za videoigro
mentor/ica: Andrej Kamnik, mag., somentor: Istok Jan Simončič
komisija: Marko Peršin, Lavoslava Benčić


kandidat/ka: Tehovnik Jan
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 26.6.2017 ob 16:00 uri
naslov: Animacija 3D namišljenega lika
mentor/ica: dr. Srečko Zakrajšek, somentor: Istok Jan Simončič
komisija: Marko Peršin, Lavoslava Benčić


kandidat/ka: Kumše Blaž
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 26.6.2017 ob 15:15 uri
naslov: Zvočni prenos športnega dogodka za potrebe radia
mentor/ica: doc. dr. Mitja Reichenberg
komisija: Marko Peršin, Lavoslava Benčić


kandidat/ka: Komatar Metod
program: Multimedijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 26.6.2017 ob 14:15 uri
naslov: Kitarski procesor Kemper v narodno-zabavni glasbi
mentor/ica: doc. dr. Mitja Reichenberg
komisija: Lavoslava Benčić, Marko Peršin